COVID - 19

Пам’ятка щодо організації навчально-виховного процесу в умовах адаптивного карантину.

1. Діти приходять на подвір'я гімназії, де їх зустрічає за графіком вчитель або класний керівник у визначеному для класу місці.
  1. Забороняється допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб (крім осіб, які супроводжують дітей з інвалідністю).
  1. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя предметника, у якого урок.
  1. Вхід до закладу учням 5- 9 класів без маски заборонений. При вході в заклад учасники освітнього процесу мають обробляти руки антисептиком.
  1. Під час перерв учні 5 – 9 класів  повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці) — один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в закладі розміщено спеціальні контейнери з табличкою призначення.
  1. Вчителям та персоналу гімназії щоранку будуть проводити температурний скринінг.
  1. Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до гімназії з температурою, сильним

головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:00 телефоном повідомити про це класного керівника. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

1. Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов'язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
  1. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети при поділу на групи, до спортзалу та кабінету інформатики.
  1. Забезпечення питного режиму в гімназії не буде, тому кожна дитина має обов'язково пляшечку води.
  1. Заклад  забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.
  1. Для кожного класу визначено свій вхід до гімназії і схема руху лише одними сходами. По всій гімназії ходити учням не дозволяється.
  1. Для того, щоб організувати харчування, є свої правила та графік.
  1. Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником вирішують самостійно.