6 лют. 2023

Благодійна акція "Подаруй тепло захисникам"

Учні Новомиколаївської гімназії долучилися до збору металевих баночок, для виготовлення окопних свічок.
3 лют. 2023

"Журба здоров'я відбирає, а радісна думка - прибавляє"

3 30 січня по 3 лютого в гімназії пройшов тиждень початкової школи на тему "Журба здоров'я відбирає, а радісна думка - прибавляє".
1 лют. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

3 04 лютого 2023 року Новомиколаївська гімназія міста Кропивницького розпочинає ранкові зустрічі у суботній школі для підготовки та адаптації дітей дошкільного віку 5, 6, 7 років.
22 січ. 2023

День Соборності України

Для учнів Новомиколаївської гімназії був проведений єдиний урок "Україна незалежна, соборна і неподільна!", де учні пригадали важливість Вшанування Дня Соборності України.
19 січ. 2023

Засідання педагогічної ради

18.01.2023 року відбулося засідання педагогічної ради гімназії.
31 груд. 2022

Вітаємо переможців творчих конкурсів

Пишаємося нашими учнями!!!
29 груд. 2022

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Пишаємося нашими переможцями!!!
7 груд. 2022

Всесвітній день української хустки

Про відзначення Всесвітнього дня української хустки
6 груд. 2022

День Збройних сил України

Про відзначення державного свята День Збройних сил України
18 трав. 2022

18 травня - День музею

Це чарівний місяць буяння життя в природі, яскравості барв, справжнього тепла, надій на добрий урожай та на кращу долю. Повітря напоєне пахощами бузку, земля заквітчана жовтогарячими килимами кульбаб та лісовими озерцями ніжних конвалій, а на тлі блакиті неба горять рожево-білі свічки каштанів. Саме травневого дня музейники всього світу відзначають своє професійне свято.