9 трав. 2022

Сьогодні, 9 травня, в Україні відзначають День Європи

День Європи для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
22 квіт. 2022

Створюймо святковий настрій власноруч!

Керівник музею народознавства Любов Захарчук разом з учнями 6 класу виготовили чудові Великодні прикраси напередодні свята

«Знай! Умій! Врятуй!»

Учні 7- Б класу продовжують активно опановувати інформаційно-теоретичного курсу з практичними аспектом «Знай! Умій! Врятуй!»
22 квіт. 2022

Сьогодні учні 7А класу ознайомилися з традиціями святкування Великодня у різних країнах світу. Виховна година "Let's honor national traditions" ("Шануймо національні традиції")
21 квіт. 2022

Великодні кошики для наших військових

Учні гімназії долучились до акції "Великодній кошик" та зібрали необхідні речі та смаколики для наших захисників!
21 квіт. 2022

Учні 1 класу вітають всіх з прийдешнім святом!

Створення святкового настрою!
21 квіт. 2022

«ХАЙ ДИТИНА ЗНАЄ КОЖНА –ЖАРТУВАТЬ З ВОГНЕМ НЕ МОЖНА»

Ранкова зустріч у 3-Б «ХАЙ ДИТИНА ЗНАЄ КОЖНА –ЖАРТУВАТЬ З ВОГНЕМ НЕ МОЖНА»