Психолого-педагогічний семінар

24 лютого у школі відбулося засідання психолого-педагогічного семінару на тему «Формування морально-етичних рис підлітків»

Педагоги обговорювали особливості підліткового віку, прийоми та методи формування моральних якостей учнів .

Заступник директора з навчально-виховної роботи Гордова Ольга Олександрівна нагадала присутнім про  складові морального виховання. Були розглянуті теоретичні питання, термінологія.

Сафошкіна І.А.  підготувала змістовний виступ про особливості розвитку дитини в підлітковому віці, особливу увагу приділила новоутворенням даного вікового періоду.

Практичний психолог Гага А.А. надала практичні рекомендації щодо налагодження ефективного спілкування педагогів з учнями. А також познайомила вчителів  з прийомами саморегуляції та зняття емоційної напруги.