Відзначення 300 - річчя від Дня народження Г.С. Сковороди

Педагогічний колектив КЗ «Новомиколаївська гімназія» вітає Україну із 300-річчям від дня народження філософа, богослова, просвітителя-гуманіста, поета, людини світу – Григорія Сковороди!

Протягом тижня у закладі були проведені заходи, які набули широкого розмаху:
  • Учні 9 класів взяли участь у віртуальній екскурсії музеєм-садибою Григорія Сковороди, щоб долучитися до безсмертного духу філософа

Возможно, это изображение 3 человека и текст «подорож музеями ригория сковороди смотреть позже поделиться 用 мем оральний музей г.C. сковороди Mute наталия камш. камшиленко нина довженко казать другие видео 1Y мостова сона розташований будинку колишнього переяславського колегуму, поруч величним вознесенським собором XVIII y центр давнього міста переяслава. Anina yóina саме тут 1750-1751 pp. читав лекций поетики вилатний украйнський анастасия богу...»

Возможно, это изображение 2 человека и на открытом воздухе

Возможно, это изображение 2 человека и текст

• Наш заклад започаткував челендж "Задонать банкнотою Сковороди на ЗСУ", який підтримали інші заклади освіти міста

Возможно, это изображение 7 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении

Возможно, это изображение 6 человек, люди стоят и в помещении

• Цікавою формою методичної роботи були педагогічні посиденьки «Трансформація ідей Г.Сковороди». Змістовними і повчальними були виступи Віннік М.В. та Довженко Н.І., а педагоги Стаднюк О.І., Мироненко К.О., Резанова М.М. виокремили виховний аспект ідей філософа. Заступник директора з НВР Рибалко Ю.О. презентувала інтерактив «Пограємо зі Сковородою», у ході якого педагоги розібрали афоризми Григорія Сковороди та складали емоджі. Читаючи ці афоризми, розумієш усю філософську глибину особистості. Кожен збагатився новими знаннями, вміннями, навичками у спілкуванні

На зображенні може бути: 11 людей, екран та текст

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: 4 людини

Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі (4 людини та на відкритому повітрі)

• Для учнів 5-7 класів проведено квест "Афоризми Г.Сковороди - мудрість, життя", вікторину "Стежками Сковороди". Учасники освітнього процесу перегляд фільму "Невигадані історії. Григорій Сковорода" та дізналися цікаві факти із життя відомого українця.

Нет описания.

Возможно, это изображение 3 человека, экран и текст

Нет описания фото.

У своїх філософських діалогах Григорій Сковорода каже, що найперше людина має «пізнати себе», зрозуміти, що для неї є її «сродним», усвідомити, що вона є частиною чогось вищого і всеосяжного, і жити, роблячи добрі справи. Через пізнання самої себе, за Сковородою, людина може пізнати сутність усього сущого.
«Саме це й означає бути щасливим, пізнати себе, тобто свою природу, взятися за свою долю й бути зі сродною собі частиною всеосяжного промислу».