Зустріч з письменницею

Під час місячника української мови та писемності відбулись зустрічі школярів школи з кіровоградською поетесою Антоніною Царук.

Антоніна Петрівна Царук народилась 9 травня 1961р. в смт. Компаніївка Кіровоградської області. Навчалась в середній школі, яку свого часу закінчив і наш земляк - письменник Віктор Близнець. В Кіровограді Антоніна Царук навчалась на філологічному факультеті в Кіровоградському державному педагогічному інституті ім. О. С. Пушкіна. Працює викладачем в Кіровоградському Національному державному технічному університеті.

У 2006р. вийшла перша книжка з малюнками автора «Онучечка-чомучечка» накладом  5000 екз. Всього в А. П. Царук видано 8 книжок.

В кожному класі зустрічі проходили по-різному і запам’ятались цікавими моментами.

Учні перших класів разом з поетесою з задоволенням показували фігури, про які йшла мова в віршах, які читала Антоніна Царук. І тільки-но отримали підписані автором книжечки-розмальовки – зразу дістали олівці і почали розмальовувати.

Учні других класів з захопленням добирали рими до слів, що звучали в віршах Антоніни Царук.

Учні 3-х класів після зустрічі задавали поетесі різні питання. І це підкреслювало їх зацікавленість і уважність.

Учні 4-го класу після виступу поетеси говорили чудові слова подяки. Це було щиро і від душі.

Під час зустрічі А. Царук зі старшокласниками замислені обличчя присутніх підкреслили, що чудові вірші зі збірки поетеси «Мовчання бруньки» (2012р.) знайшли відгук в емоційному сприйнятті кожного.